Tongkat Ali Kosova

Tongkat Ali Kosova

Zbuloni fuqinë e Tongkat Ali për vitalitet të përditshëm. Produkti ynë natyral ndihmon në forcimin e energjisë dhe shëndetit. Përmirësoni mirëqenien tuaj sot. Eksploroni më shumë ose Porositni tani.

Rreth Nesh

Mirë se vini në Tongkat Ali Kosova (distributor i autorizuar i AKARALI Tongkat Ali ne Kosove) - trupëzimi i një tradite me shekuj të vjetër Malajziane, duke sjellë vitalitetin natyral të Tongkat Ali, të përmirësuar nga saktësia e shkencës. Përkushtimi ynë ndaj mirëqenies rrënjëton në histori; rrënja e Tongkat Ali, ose Akar Ali, gjurmëton përdorimin e saj që nga vitet 1600. U njoh për herë të parë nga një kirurg-botanist skocez, William Jack, në vitet 1820, si një bimë medicinale e fuqishme në librin e tij "Përshkrimet e Bimëve Malajziane". Kjo trashëgimi u pasqyrua në publikimin e revistës së Universitetit të Harvardit në vitin 1952, duke vulosur rolin e Tongkat Ali në mjekësi tradicionale dhe moderne. Në bashkëpunim me shkencëtarët e MIT, ne kemi udhëhequr komercializimin e Tongkat Ali me teknologjinë tonë me patentë amerikane Physta®. Ky përparim, që filloi në fillim të viteve 2000, shënoi një ndryshim historik, duke përshtatur praktikat tradicionale me standarde të rrepta klinike. AKARALI është një dëshmi e trashëgimisë së tregtisë bimore, një homazh ndaj malajzianëve indigjenë dhe ekspertizës së tyre botanike. Ne jemi krenarë të ju sjellim Tongkat Ali-n më të mirë, të testuar klinike nga Malajzia, ku cilësia nuk është vetëm një standard por një traditë. Bashkohuni me ne në një odise përmes pyjeve mistike të Malajzisë, ku çdo dozë e AKARALI është një hap në një histori të pasur të mençurisë bimore dhe mirëqenies natyrore. Përjetoni AKARALI - ekstrakti kryesor i Tongkat Ali nga Malajzia, një udhëtim nga e kaluara, për të ardhmen e shëndetit tuaj.

Porosit Tani

Ju lutem plotësoni të dhënat e mëposhtme për të porositur produktin.

Benefitet

Testosteronet

AKARALI Tongkat Ali është formuluar me ekstrakt të tharë në ngrirje Physta® që është testuar klinikisht tek burrat dhe gratë, me një rritje deri në 600% të testosteronit të lirë pas 24 javësh. Testuar klinikisht që të funksionojë mirë me multivitaminat tuaja të përditshme.

  Libido dhe Fertiliteti

  Tongkat Ali përdoret si një bimë mjekësore në vendet e Azisë Juglindore për shekuj si një afrodiziak natyral. Studimet klinike të shumta njerëzore mbi Tongkat Ali treguan veti natyrale përforcuese të libidos që mund të ndihmojnë simptomat e ED dhe të rrisin libidon e meshkujve në vitet e fundit. Revista e Mjekësisë Seksuale sugjeron se Tongkat Ali mund të përmirësojë libidon e meshkujve për shkak të përbërjes bioaktive 9-hidroksikanthin-6-one (9-HC-6–one) që ndihmon në ereksionin e penisit, ndërsa studime të tjera treguan se si euripeptidet nga Tongkat Ali ndihmojnë në përmirësimin e numrit të spermatozoideve, cilësisë së spermës dhe fortësisë së ereksionit.

   Fuqia Muskulare

   Testet shkencore treguan se Tongkat Ali është i përshtatshëm për atletët, profesionistët e sportit dhe të rriturit aktivë, si pije para dhe pas stërvitjes. Tongkat Ali mbetet zgjedhja e preferuar për të plotësuar planin tuaj të fitnesit për shkak të gamës së gjerë të përfitimeve që mund të arrijë performancë të rëndësishme në stërvitjen tuaj dhe aktivitetet sportive. Tongkat Ali premium AKARALI është i sigurt për t'u përdorur në sportet konkurruese pasi nuk përmban steroide dhe përbërës të tjerë të dëmshëm ose të ndaluar.

    Gjendja dhe Stresi

    Vetitë adaptogjene të Tongkat Ali janë gjetur nga shkencëtarët që rrisin gjendjen e përgjithshme shpirtërore duke ulur tensionin, depresionin dhe ankthin duke rregulluar kortizolin dhe dopaminën në trupin tuaj. Tongkat Ali performon mirë nën kushte ekstreme kur përjetoni situata stresuese ose depresive që ndryshojnë emocionet dhe veprimet tuaja. Disa studime kanë vërtetuar efikasitetin e tij në uljen e stresit kognitiv, stresit fizik, stresit sjellësor dhe stresit të përgjithshëm dhe përmirësojnë gjendjen e përgjithshme shpirtërore.

     Vendet ku operon AKARALI

     • Shtetet e Bashkuara te Amerikës
     • Kanada
     • Anglia
     • Australia
     • Franca
     • Belgjika
     • Holanda
     • Irlanda
     • Suedia
     • Danimarka
     • Zvicra
     • Gjermania
     • Greqia
     • Spanja
     • Luksemburgu
     • Monako
     • Austria
     • Letonia
     • Kroacia
     • Lituania
     • Bjellorusia
     • Rumania
     • Turqia
     • Polonia
     • Finlanda
     • Singapori
     • Malajzia
     • Kina
     • Hong Kong
     • Filipinet
     • Vietnam
     • Tajlanda
     • Rusia
     • Ukraina
     • Islanda
     • Kazakistani
     • Nigeria
     • Gana
     • Taxhikistani
     • Arabia Saudite
     • Kamboxhia
     • Indonezia
     • Afrika e Jugut
     • Meksika
     • Brazil
     • Argjentina

     Pyetjet e Shpeshta

     Na Kontaktoni

     Për cdo pyetje, informacion apo mundësi bashkëpunimi na kontaktoni në emailin tongkatalikosova@gmail.com ose përmes formës më poshtë.